Mysli,mysli, no ták mysli!

O čo mi ide? No ide o to že tu budu návrhy na príbehy a vy nás môžete kontaktovať na mail (anketa) a povedať čo si o tom myslíte...

Tak: 1. Môj sen- príbeh o  dievčati,ktoré túži stať sa speváčkou...V súťaž "Hľadáme hviezdy" sa jej podarí zabodovať kým nenatrafí na Jasmine-dievča, ktoré sa snaží vyhrať všetkými zbraňami. Podarí sa jej zvíťaziť nad nespravedlňosťou?

Niečo o koňoch: 2. Nepredstavitelná láska-je to príbech o Mendy, ktorá miluje kone-má aj vlastného, s ktorým vyhráva všetky dostihové pretek-jedného dňa však na prechádzke újde a Mendy si zlomí nohu keď sa dotacká domov odvezú ju do nemocnice kde sa jej bude snívať o jej koni a tak sa rozhodne, že ju pôjde hľadať-z nemocnice ju nechcú pustiť a tak újde... Nájde svojho koníka?

Hmm...a čo fantasty: 3. Krajina drakov-príbeh o Johnovi, ktorý raz spadne do diery v strome a vráti sa v čase-vojde do ríše kde žijú draky...Stretne ľudí, ktorých si obľúby ale po celý čas sa chce vrátiť a tak zvolá  výpryvu za strojom času... Podárí sa mu nájsť stoj času?

Anketa

Tak, v ktorom príbehu mám pokračovať? Vopred ďakujem...

1.Môj sen (10)
77%

2.Nepredstaviteľná láska (1)
8%

3.Krajina drakov (2)
15%

Celkový počet hlasov: 13